Słodkie słówka

„Nie ma dla mnie wystarczająco dużej filiżanki herbaty ani wystarczająco długiej książki” C.S. Lewis

Strony

  • STRONA GŁÓWNA
  • KSIĄŻKI
  • SŁODKIE CO NIECO
  • HERBATA

piątek, 3 maja 2013

STOSIK MAJOWY


1) Theresa Revay - „Biała wilczyca”
2) Kate Morton - „Dom w Riverton”
3) Annie Hawes - „Podróż na Południe”
4) Magdalena Zimny-Louis - „Pola ”
5) Paul Theroux - „Stary Ekspres Patagoński. Pociągiem przez Ameryki”





Autor: maggie o 04:08
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: informator, stosiki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Facebook

  • Słodkie Słówka

Tu zaglądam

  • Dzień później
    Kasta
  • Mała Cukierenka
    Ciasto ananasowo – kokosowe
  • Bo ja lubię kawę i książki
    "Bajtel" Magdalena Majcher
  • Nina w kuchni
    Ciastka słonecznikowe bez mąki
  • MOJE CZYTANIE
    Zapowiedzi/nowości pierwsza połowa 2023
  • W mojej kuchni
    Życzenia na Boże Narodzenie 2022 od Aleex
  • Moje Wypieki
    Ciastka z kawałkami czekolady w foremkach
  • Cynamonowy Pył
    Nowy adres bloga !!!
  • Z miłości do słodkości...
    Pierogi z kapustą i grzybami II wersja elastyczne ciasto
  • Krakowskie ścieżki smaku
    Ciao Milano!

Popularne posty

  • DOM Z MOICH MARZEŃ
  • DO SZALEŃSTWA
  • W FILIŻANCE CAFE - KOŁOBRZEG
  • MEDALION Z BURSZTYNEM - Anna Klejzerowicz
  • SŁODKIE CO NIECO: KOKTAJL TRUSKAWKOWY Z KEFIREM
Motyw Okno obrazu. Autor obrazów motywu: Deejpilot. Obsługiwane przez usługę Blogger.